+++    Pobyty SILVESTR - ZIMA 2018 - SLEVA 8% ceny.    +++    Pobyty L É T O 2018 - prodej zahájen - SLEVA 6 % cena za včasnou rezervaci !!!!    +++    
Aktuální nabídka
   Filtr zobrazení: objekt: 294  
294

Orlické hory - Končiny
 
Kapacita: 4 lůžka + 4 přistýlky
Nadmořská výška: 650 m
Popis místa: Malebná horská obec Nový Hrádek leží na severovýchodě Čech, při úpatí Orlických hor, nedaleko hranic s Polskem, krásná příroda, hory a rozsáhlé lesy.
Popis objektu: Luxusní chalupa je situovaná mimo obec, v menší chatové zástavbě Končiny, na prosluněném místě a rozlehlém udržovaném pozemku s rybníčkem, u lesa. Je zde naprostý klid. V zimě horší příjezd autem, 1,2 km po nezpevněné cestě s parkováním u chalupy. V nabídce útulná chalupa s obytnou "seknicí" /funkční pec na vaření, pečení i vytápění, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický dvoj plotýnkový vařič, v chodbě lednice, technická místnost na úschovu potravin. Koupelna s vanou a WC, ohřev vody bojlerem. V patře dvě ložnice (2x 2 lůžka s možností 4 přistýlek, v obou vytápění elektrickými kachlovými přímotopy, v jedné i průduchy z obytné místnosti.
Vybavení: BVT, pitná voda, lavice na zápraží, trampolína se sítí pro děti, kryté prostorné posezení s krbem, grilem s lávovými kameny ve vedlejším objektu, hřiště na volejbal a nohejbal, vinný archivní sklep - co se vypije, to se zaplatí majiteli na místě....
Služby: Zastávka ČSAD 650 m, obchod a několik restaurací v obci.
Termíny: Týdenní pobyty celoročně, víkendy pouze mimo prázdniny.
Další info: Majitel poskytuje ložní prádlo, žádá úhradu vratné kauce ve výši 3500 Kč, spotřebované elektrické energie, rekreačních poplatků. V chalupě je zákaz kouření.
Domácí zvířata: Pes povolen zdarma.

 
1_40000:hledej