+++    Pobyty SILVESTR - ZIMA 2018 - SLEVA 8% ceny.    +++    Pobyty L É T O 2018 - prodej zahájen - SLEVA 6 % cena za včasnou rezervaci !!!!    +++    
Aktuální nabídka
Jak se přihlásit na pobyt na chatách a chalupách
Jak se přihlásit na pobyt na chatách a chalupách:

Jak se přihlásit na pobyt na chatách a chalupách:

  1. V on-line obsazenosti u každého nabízeného objektu, nebo dotazem na infolince 543 241 202 zjistíte zda je vybraný objekt v požadovaném termínu volný.
  2. Vyplníte formulář nezávazné rezervace nebo objednávky a odešlete. Rezervaci také můžete provést prostřednictvím infolinky.
  3. Na zadaný e-mail Vám bude doručeno neprodleně (u termínů s nutným ověření do 24 hod) potvrzení rezervace s platností 3 dny.
  4. V době rezervace vyplníte formulář objednávky (výrazný odkaz v potvrzení rezervace) a odešlete. V případě neodeslání objednávky, rezervace zaniká.
  5. Agentura Vám zašle (e-mailem) potvrzení objednávky a fakturu na úhradu dle Obchodních a záručních podmínek.
  6. Bankovním převodem uhradíte zálohu ve výši 50 % ve stanoveném termínu splatnosti (termín splatnosti koresponduje s termínem doručení na konto agentury) !
  7. Doplatek uhradíte stejným způsobem nejpozději 35 dnů před zahájení pobytu.
  8. Po obdržení doplatku agentura zašle poštou nebo e-mailem Ubytovací poukaz, trasu a pokyny na nástup pobytu, zpravidla 14 dnů před nástupem.
  9. Před podáním objednávky doporučujeme prostudovat Obchodní a záruční podmínky agentury, které jsou součásti smluvního vztahu

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše objednávky !

CHATAservis, doručovací adresa: CHATAservis, Pahrbek 21, Brno 618 00 e-mail: chataservis@chataservis.cz (jako zmocněnec majitele objektu)

 
1_70000: